Informacje praktyczne

Wi-fi

W Instytucie Psychologii UŁ jest dostępna sieć Eduroam. Osoby, które nie korzystają na co dzień z tej opcji, będą mogły podłączyć się do wi-fi za pomocą loginu i hasła, które prześlemy mailowo (informacja na ten temat będzie też dostępna w rejestracji).

Dostępność

Opis dostępności budynku Instytutu Psychologii UŁ znajduje się na stronie: https://www.uni.lodz.pl/dostepnosc (zakładka: Wydział Nauk o Wychowaniu – Budynek C).

W razie pytań o dodatkowe udogodnienia, prosimy o kontakt mailowy, a z pomocą naszego Akademickiego Centrum Wsparcia UŁ, przygotujemy wszystko, co trzeba.

Dojazd i parking

Budynek Instytutu Psychologii UŁ zlokalizowany jest w samym centrum Łodzi przy al. Rodziny Scheiblerów 2  (zobacz na mapie), 5 min spacerem od Dworca Kolejowego Łódź Fabryczna.

Osobom, które przyjadą do Łodzi samochodem, oferujemy możliwość skorzystania z dwóch parkingów obok naszego Instytutu. Liczba miejsc jest limitowana, dlatego prosimy o kontakt z portiernią tuż przed przyjazdem (42 635 66 04). Portier_ka udzieli Wam informacji, na którym z  parkingów są jeszcze wolne miejsca.

W przypadku wyczerpania limitu miejsc, prosimy kierować się na parking podziemny Dworca Łódź Fabryczna, który sąsiaduje z budynkiem Instytutu Psychologii.

Aby ułatwić Państwu orientację przygotowaliśmy mapkę, na której zaznaczyliśmy:  
1. Budynek Instytutu Psychologii UŁ
2a. Parking od ulicy Narutowicza 63
2b. Parking z wjazdem od ul. Lindleya
3. Parking podziemny Dworca Łódź Fabryczna

Jak dojechać do parkingów?

Należy w nawigacji ustawić ul. Narutowicza 63 (zobacz na mapie). Tutaj znajduje się wjazd na parking 2a. Jeśli miejsca na tym parkingu będą już zajęte, będzie trzeba pojechać kilka metrów dalej ulicą Narutowicza do ul. Lindleya i skręcić w nią w prawo (prosimy nie przejmować się znakiem zakazu, jest to wjazd docelowy). Ulicą Lindleya należy kierować się do samego końca, po prawej stronie będzie szlaban parkingu 2b (zobacz na mapie).

Jeśli oba parkingi będą zajęte, będzie trzeba kierować się na Parking Dworca Łódź Fabryczna (zobacz na mapie).

Spotkanie nieformalne

Osoby, które planują spotkać się w większym gronie już pierwszego dnia konferencji, zapraszamy na tzw. Offa (zobacz na mapie) lub Woonerf Traugutta (zobacz na mapie).

W obu tych miejscach działają liczne restauracje, puby i klubokawiarnie, które w piątkowy wieczór będą tętnić życiem.

Szczególnie polecamy:

Na Wonnerfie Traugutta

Na Offie

Po drodze między Woonerfem a Offem

  • Winni – na wino
  • Ferment – na neapolitańską pizzę w stylu fusion i drinka
  • Ramki – na większy głód (restauracja z nowoczesną kuchnią europejską)