Wytyczne dla prelegentów

Dla Autorów_ek prezentacji ustnych/Wystąpień BLITZ

Przypominamy, że czas na wystąpienie ustne to 15 minut (+ 5 min na pytania) w przypadku tradycyjnych prezentacji i 5 min w przypadku prezentacji typu BLITZ. Autorów_ki wystąpień ustnych prosimy o przygotowanie plików ze slajdami w formacie .pptx (Power Point) i/lub .pdf oraz dostarczenie ich na nośniku zewnętrznym (pendrive, dysk zewnętrzny) 15 minut przed właściwą sesją/sympozjum do sali, w której wystąpienie będzie miało miejsce. Niestety, ze względów technicznych, nie przewidujemy możliwości podłączenia własnego laptopa/innego rodzaju urządzenia przenośnego.

Dla Autorów_ek plakatów

Plakaty należy przygotować w formacie B1 (70×100 cm) w orientacji pionowej. Uczestnicy sami zawieszają swoje plakaty we wskazanym miejscu na parterze Instytutu – w książce abstraktów do każdego posteru przypisany został numer, który będzie trzeba odnaleźć i umieść plakat na odpowiednim stojaku (dostarczymy Wam narzędzi niezbędnych do umocowania plakatów na miejscu – prosimy o nie pytać w rejestracji).

Zachęcamy, aby zawiesić swój poster już w piątek (pierwszego dnia Zjazdu). Najpóźniej należy to zrobić pół godziny przed sesją plakatową w sobotę (tj. do  godziny 12:30).